Із запропонованих частин склади текст. 
 
Мартін Лютер Кінґ
«У МЕНЕ Є МРІЯ» 28 серпня 1963 року
«Марш на Вашингтон», що відбувся наприкінці 1963 року, став однією з наймасовіших акцій ненасильницького протесту афроамериканців, які боролися за свої права. Від 200 тисяч (за офіційними даними) до 300 тисяч (за даними організаторів) осіб пройшли маршем до меморіалу Лінкольна. Тут з промовою , яка ввійшла в історію під назвою «У мене є мрія» до присутніх звернувся Мартін Лютер Кінґ — блискучий оратор, неймовірну силу слова якого визнавали не тільки його прихильники, але й вороги.
Варіанти відповідей:
У якомусь сенсі ми прибули до столиці нашої держави, щоб отримати готівку за чеком. Коли архітектори нашої республіки писали прекрасні слова Конституції і Декларації незалежності, вони підписували тим самим вексель, який належало успадкувати кожному американцю. Відповідно до цього векселя, усім людям гарантувалися невід’ємні права на життя, свободу і прагнення до щастя.
П’ять десятиліть тому великий американець, під чиїм символічним захистом ми сьогодні зібралися, підписав Прокламацію про визволення негрів. Цей важливий указ став величним маяком світла надії для мільйонів чорних рабів, обпалених полум’ям спопеляючої несправедливості. Він став радісним світанком, що завершив довгу ніч полону.
Але через сто років ми змушені визнати трагічний факт, що негр усе ще не вільний. Через сто років життя негра, на жаль, як і раніше калічиться кайданами сегрегації й оковами дискримінації. Через сто років негр живе на пустельному острові бідності посеред величезного океану матеріального процвітання. Через сто років негр як і раніше знемагає на задвірках американського суспільства і виявляється у вигнанні на своїй власній землі. От ми і прийшли сьогодні сюди, щоб підкреслити драматизм плачевної ситуації.
Джерела:
 (http://labs.journ.univ.kiev.ua/hrj/wp-content/uploads/ дата звернення 15. 03. 2023)
Ви повинні авторизуватися, щоб відповісти на завдання. Будь ласка, увійдіть в свій профіль на сайті або зареєструйтеся.