Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Прийменники В і НА з географічними назвами й просторовими іменниками Формування мовних компетентностей із теми «Уживання прийменників в і на з географічними назвами і просторовими іменниками».

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Неправильний прийменник 3 вид - аналіз середнє 1Б. Закріплення вивченого про вживання прийменників у (в), на.
2. Як правильно? 3 вид - аналіз середнє 1Б. Удосконалення знань, умінь і навичок використання прийменників. Повторення вивченого про лексичні норми.
3. Прийменники-синоніми 3 вид - аналіз середнє 1Б. Закріплення вивченого з теми «Уживання прийменників в і на з географічними назвами і просторовими іменниками».
4. У чи В? 3 вид - аналіз середнє 1Б. Повторення вивченого про вживання прийменників у//в.
5. Заповни пропуски 1 вид - рецептивний середнє 3Б. Закріплення вивченого про вживання прийменників.
6. Синтаксичний пазл 3 вид - аналіз середнє 1Б. Удосконалення навичок будувати словосполучення з прийменником НА.
7. Робота з текстом 3 вид - аналіз важке 1Б. Повторення вивчених орфограм. Удосконалення вивченого з теми «Уживання прийменників в і на з географічними назвами і просторовими іменниками».

Додаткові завдання (приховані від учнів)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Дві відповіді Інший середнє 1Б. Повторення вивченого про вживання прийменників у//в.
2. Зроби вибір Інший середнє 1Б. Удосконалення вивченого з теми «Уживання прийменників в і на з географічними назвами і просторовими іменниками».
3. Склади речення Інший важке 4Б. Розвиток мовлення. Уміння вибирати правильний прийменник і складати речення зі словосполученнями.
4. Склади розповідь Інший важке 12Б. Практичне застосування знань, умінь і навичок, отриманих під час вивчення теми «Уживання прийменників в і на з географічними назвами і просторовими іменниками».

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренувальні вправи з теми «Уживання прийменників в і на з географічними назвами» 00:10:00 середнє 5Б. Завдання для систематизації знань, умінь і навичок із теми «Уживання прийменників в і на з географічними назвами і просторовими іменниками».

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Уживання прийменників в і на з географічними назвами» 00:15:00 середнє 3Б. Систематизація вивченого з теми «Уживання прийменників в і на з географічними назвами і просторовими іменниками».
2. Перевірна робота з теми «Уживання прийменників в і на з географічними назвами» 00:25:00 середнє 13Б. Перевірка знань із теми «Уживання прийменників в і на з географічними назвами і просторовими іменниками».