Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Правопис букв -н- та -нн- у прислівниках Формування знань, умінь і навичок із теми «Правопис прислівників. Букви -н- та -нн- у прислівниках».

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Утвори прислівники 1 вид - рецептивний легке 2Б. Уміння утворювати прислівники від прикметників і дієприкметників, використовуючи набуті знання.
2. Неправильне слово 3 вид - аналіз легке 1Б. Закріплення вивченого про правопис прислівників.
3. Вибери слово з -нн- 1 вид - рецептивний легке 1Б. Удосконалення вивченого про правопис -нн- та -н- у прислівниках.
4. Віднови слова 1 вид - рецептивний легке 4Б. Закріплення й систематизація вивченого з теми «Правопис прислівників. Букви -н- та -нн- у прислівниках».
5. Поміркуй! 3 вид - аналіз середнє 2Б. Удосконалення вивченого про правопис прислівників.
6. Добери синонім 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Уміння добирати до поданих словосполучень синонімічні із прислівниками, що відповідають вивченим орфограмам.
7. Уважні читачі 3 вид - аналіз середнє 1Б. Уміння визначати помилку в написанні прислівника.
8. Розподільна таблиця 3 вид - аналіз середнє 4Б. Закріплення вивченого про правопис прислівників.

Додаткові завдання (Мій+)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Антонімічні пари прислівників Інший середнє 2Б. Повторення вивченого про антоніми, збагачення словникового запасу. Удосконалення знань, умінь і навичок із теми «Правопис прислівників. Букви -н- та -нн- у прислівниках».
2. Добери синоніми Інший середнє 2Б. Повторення вивченого про синоніми, збагачення словникового запасу. Удосконалення знань, умінь і навичок із теми «Правопис прислівників. Букви -н- та -нн- у прислівниках».
3. Шукай помилку Інший середнє 1Б. Удосконалення вивченого з теми «Правопис прислівників. Букви -н- та -нн- у прислівниках».
4. Шукаємо слово Інший середнє 1Б. Удосконалення вивченого про правопис прислівників.

Додаткові завдання, приховані від учнів (Мій+)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Відшукай слово Інший легке 1Б. Уміння визначати прислівник, у якому пишемо -н-; удосконалення вивченого про прислівники.
2. Трансформуй слова Інший середнє 2Б. Закріплення знань, отриманих під час вивчення теми «Правопис прислівників. Букви -н- та -нн- у прислівниках» .
3. Мозковий штурм Інший важке 5Б. Розвиток асоціативного мислення, уяви, збагачення словникового запасу. Удосконалення вивченого з теми «Правопис прислівників. Букви -н- та -нн- у прислівниках».
4. Склади речення Інший важке 6Б. Уміння утворювати прислівники різними способами, удосконалення навичок правопису слів, що містять орфограму. Повторення вивченого про способи творення прикметників і дієприкметників.
5. Склади текст Інший важке 7Б. Уміння використовувати слова з вивченою орфограмою в самостійно складеному тексті.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренувальні вправи з теми «Правопис прислівників. Букви -н- та -нн- у прислівниках» 00:10:00 середнє 6Б. Завдання для закріплення й систематизації вивченого про правопис прислівників.

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Правопис прислівників. Букви -н- та -нн- у прислівниках» 00:15:00 середнє 9Б. Завдання для удосконалення вивченого про правопис прислівників.
2. Перевірна робота з теми «Правопис прислівників. Букви -н- та -нн- у прислівниках» 00:20:00 середнє 8Б. Завдання для перевірки знань, умінь і навичок із теми «Правопис прислівників. Букви -н- та -нн- у прислівниках».