Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Правила ведення дискусії Із цього уроку ти дізнаєшся: - про те, як проводити дискусію; - про правила ведення дискусії; - про тезу, аргументи, демонстрацію; - про те, як відстоювати власну позицію.
2. Резюме Із цього уроку ти дізнаєшся: - про те, що таке резюме, або CV; - про те, із яких блоків складається резюме; - про те, як скласти й оформити резюме.
3. Анотація З цього уроку ти дізнаєшся: - про анотацію як жанр; - про практичне значення анотації; - про те, як складати анотацію.
4. Ділові папери. Заява Із цього уроку ти дізнаєшся: - про те, що таке заява; - про те, які реквізити має заява; - про те, як написати й оформити заяву.
5. Доповідь. Основні правила підготовки тексту доповіді Із цього уроку ти дізнаєшся: - про доповідь, види доповідей; - про структуру доповіді; - про основні етапи підготовки доповіді.
6. Протидія маніпуляції та пропаганді Із цього уроку ти дізнаєшся: - про різницю між маніпуляцією та пропагандою; - про те, як розрізняти елементи маніпуляції та пропаганди в медіатекстах; - про те, як робити аргументовані висновки про наявність в тексті ознак маніпуляції та пропаганди.
7. Новизна та важливість інформації. Прихований зміст (підтекст) Із цього уроку ти дізнаєшся: - про роль інформації в сучасному житті людини; - про вплив інформації на людину; - про інформаційну бульбашку; - про прихований зміст інформації.
8. Жанри мовлення. Плітки. Дезінформація Із цього уроку ти дізнаєшся: - про плітки та дезінформацію; - про інфодемію; - про те, як аналізувати медіатексти.
9. Жести й міміка у спілкуванні. Жести доречні та недоречні Із цього уроку ти дізнаєшся: - про використання жестів та міміки; - про доречні та недоречні жести; - про те, як застосовувати невербальні засоби комунікації.
10. Блог Із цього уроку ти дізнаєшся: - про блог та його види; - про те, як наповнювати блог потрібною інформацією.