Довідка

МійКлас офіційно дозволено застосовувати в загальноосвітніх навчальних закладах (гриф МОН №22.1/12-Г- 155 від 01.04.2019).

Відповіді на поширені запитання
Що таке Демодоступ?

Демодоступ МійКлас допомагає вчителю поліпшити оцінки учнів. Демодоступ відкриває всьому класу розширений доступ до функціоналу ресурсу. Це означає підключення кожному школяреві Підписки Мій+, яка дає доступ до кроків розв'язання і задач зі шкільних підручників.

Кроки розв'язання — це електронний аналог розбору завдання в зошиті. Вони відображаються тільки після того, як учень виконає завдання. Ознайомившись з кроками розв'язання, можна зробити завдання повторно, але з новими умовами. Таким чином здійснюється режим «нескінченного тренування».

Чи платний ресурс?

Платформа має платний і безоплатний функціонал. У вчителя є можливість відкрити Демодоступ (тобто демо-доступ) на 14 днів для учнів до кроків розв’язання з усіх матеріалів. Після демодоступу можна безкоштовно використовувати перевірочні роботи, платними є «Кроки розв’язання» — блок, націлений на самостійну роботу учнів.

Як учням зайти на сайт працювати?

Коли учні заходять на сайт www.miyklas.com.ua, то бачать зверху у правому куті дві кнопки «Реєстрація» і «Вхід на портал». Потрібно натиснути «Вхід на портал» та в наступному вікні ввести логін (1) і пароль (2), за яким їх зареєстрував учитель.

Чи можуть учні зареєструватися самостійно?

Учні можуть зареєструватися самостійно, для цього обов’язково потрібна особиста електронна адреса.

Як учителю знайти i побачити результати учнів?

Бали, які учні набирають при самостійному виконанні завдань у розділі «Предмети» можна переглянути в меню «Результати учнів». Результати виконаної перевірочної роботи відображаються в меню «Перевірочні роботи».

Як вчителю працювати, якщо з класом працює інший учитель?

Якщо з класом вже працює інший учитель, ви можете обрати цей клас через меню «Мої класи», додати клас на свою сторінку, натиснувши «Обрати мої класи». Перед Вами — список класів Вашої школи, зареєстрованих на МійКлас. Вибрати класи, з якими Ви плануєте працювати і натисніть «Зберегти» внизу сторінки. Після того як Ви вибрали свої класи і зберегли зміни, Ви потрапите на сторінку «Мої класи». Зміст цієї сторінки дублює блок «Мої класи» на головній сторінці сайту.

Скільки коштує передплата?

Вартість роздрібного підключення зазначена на сайті у розділі Мій+. Для группових підключень діє гнучка система знижок. Більш детальну інформацію можна дізнатись за телефоном: +38 073 630 00 30.

Не можу запустити Демодоступ, тому що маленький клас

Якщо з Вашого навчального закладу буде зареєстровано 15 учнів і більше, надішліть нам запит на електронну адресу info@miyklas.com.ua, ми можемо підключити Демодоступ в ручному режимі.

Учні не отримують бали / як нараховуються бали?

Є два види балів. Зелені ромби та зірочки. Зірочки нараховуються учневі за самостійно виконані завдання свого класу з розділу «Предмети» (наприклад, учень 5 класу виконує вправи з української мови 5 класу). Таким чином формується особистий рейтинг, рейтинг класу та загалом школи. Зелені ромби нараховуються за виконання всіх інших вправ (наприклад, учень 5 класу розв’язав завдання з математики 4 класу). За виконання Завдань у розділі «Перевірочні роботи» бали у топ не нараховуються.

Чи можна ваші сертифікати використовувати для підвищення кваліфікації?

Наші сертифікати можуть бути надані на розгляд керівництва. За новими вимогами міністерства освіти щодо підвищення кваліфікації, такі послуги можуть надавати юридичні особи без додаткової ліцензії. МійКлас відповідає цим вимогам.

У мене немає класного керівництва, проте на сайті є учні, в яких я також викладаю, чи можу я для них запустити Демодоступ?

Будь-який вчитель для будь-якого класу може відкрити Демодоступ.

Батьки не хочуть, щоб на якомусь сайті відображались ім’я та прізвище дітей

Коли вчитель реєструє на сайті учнів, вони автоматично мають непублічний профіль. Це означає, що ім’я та прізвище дитини бачить тільки вчитель, для інших користувачів профіль дитини відображається як невидимка.

Яку максимальну кількість учнів може зареєструвати один вчитель?

Для вчителя немає обмежень щодо кількості учнів, яких він може зареєструвати.

Як працювати з учнями, якщо один клас поділений на 2 групи і учні працюють з різними вчителями, а з деякими вчителями працює повний клас?

Кожен учитель, який працює з підгрупою класу має можливість, при видачі перевірочної роботи, обрати тільки учнів своєї підгрупи.

Мій+ дає доступ тільки для одного предмета?

Мій+ надає користувачеві доступ до всіх матеріалів і функціоналу сайту.

Немає мого готового предмета, чи можна додати?

Наша редакція працює над розробкою нових матеріалів, ми передаємо інформацію, що потрібен ваш предмет.

У коледжі вузькоспеціалізовані предмети, чи можу я створити назву такого предмету на сайті?

Ви можете створити назву вашого предмета, якщо у випадаючому списку його немає. Учні бачать назву предмета, яку обирає вчитель, на моменті вибору картинки та програми (на який клас або групу розраховані матеріали). Під час публікації система пропонує обрати предмет із запропонованого списку — це технічна інформація, яка потрібна для звіту опублікованих власних предметів.

Як видалити порожній клас?

Порожній клас через декий час зникне без додаткових дій.

Під час реєстрації учнів помилково вказано ім’я або прізвище, як виправити?

У вас, як у вчителя, є можливість редагувати профіль учня. Для цього потрібно перейти в розділ «Мої класи» — меню «Учні» (потрібного класу) — навпроти імені та прізвища дитини обрати у стовпчику команди кнопку «Редагувати» та відповідно внести корективи в дані учня.

Помилково видалено учня, як мені його повернути, чи втратить він ліцензію?

Надайте, будь ласка, логін, прізвище і ім’я учня, до якої школи і класу потрібно повернути учня. Служба технічної підтримки відновить профіль видаленого учня.

Що робить адміністратор і чи можу я ним стати?

У навчальному закладі можна обрати вчителя, який буде адміністратором у закладі на сайті «МійКлас». Відправити запит на статус адміністратора на пошту info@miyklas.com.ua. Право адміністратора надає можливість реєструвати на сайті не тільки учнів, а й вчителів, та підтверджувати їх, якщо вони реєструються самостійно через меню «Реєстрація». Колеги, яких зареєструє/підтвердить адміністратор, одразу зможуть працювати на сайті. Пiсля обробки запиту на статус адміністратора, на електронну адресу надійде лист з інструкціями.

У готових завданнях знайдено помилку, як її виправити?

У розділі «Предмети», у кожному завданні чи теорії, на сторінці є конвертик праворуч, через який Ви можете відправити відгук для редакції. Також при створенні перевірочної роботи, під час просмотру завдань є можливість відправити відгук. Найближчим часом розробники опрацюють його та виправлять неточність або повідомлять, що помилки немає. Якщо ви хочете відправити зауваження учню, напишіть йому на пошту, будь ласка, тому що вашого відгуку на сайті він не бачить.

Не можу знайти деякі предмети (наприклад історія, мистецтво, фізика для старших класів тощо.)

Наша редакція працює над наповненням предметів і матеріалів, ми передамо ваші побажання. А поки що Ви можете використовувати «Редактор предметів» для створення власних предметів і різнорівневих завдань.

Вчитель придбав собі підписку Мій+. Чи повинні учні також сплачувати її для себе?

Учитель може відкрити для учнів безкоштовний доступ на 14 днів (Демодоступ), і якщо учням і батькам подобається працювати з повним функціоналом сайту, то вони можуть також придбати собі підписку Мій+. У разі небажання працювати платно, можна використовувати ресурс безкоштовно через розділ «Перевірочні роботи».

Як учні побачать завдання від учителя?

Після видачі перевірочної роботи вчителем, не залежно від способу реєстрації, у кожного учня на сторінці в меню «Перевірочні роботи», з’являється позначка про нові роботи і він може приступати до її виконання.

Я видам завдання, а учень може списати?

МійКлас захищений від списування. Після видачі перевірочної роботи, в учня зникає можливість дивитися і вирішувати завдання в меню «Предмети» по темах, наданих у перевірочній. Крім цього у кожного учня буде індивідуальне завдання, що унеможливлює списування при використанні МійКлас.

Чи можна заборонити учням та іншим колегам змінювати технічний пароль, який було надано системою під час реєстрації?

Можливості заборонити учням та іншим колегам змінювати технічний пароль, який було надано системою під час реєстрації, немає. Колеги, які працюють з учнями можуть допомогти змінити пароль учню, якщо він його загубив. Також учень може змінити пароль у своєму профілі на будь-який інший для зручності.

Учень загубив/ не пам’ятає/ не знає пароль, що робити?

Ви, як учитель, можете змінити учневі пароль через меню «Мої класи» — обрати потрібний клас, вибрати «Учні». Навпроти учня, якому потрібно змінити пароль, натиснути кнопку змінити пароль у колонці «Команди». За потреби з цього вікна дитині можна нагадати логін або електронну адресу.

Чи можу я працювати із власними завданнями після Демодрступу?

Після закінчення Демодоступу Ви можете використовувати власні завдання через меню «Перевірочні роботи».

Чи можна працювати з телефона/ чи є мобільний додаток? Не у всіх учнів є комп'ютери.

Користувачі можуть працювати зі смартфона, планшета або комп’ютера, сайт підлаштовується під будь-який пристрій, приєднаний до мережі інтернет. Наразі немає відокремленного додатку. Сайт працює через інтернет-браузер пристрою користувача.