Методична рекомендація:

Методичні вказівки

Номер Назва Опис
1. Методична рекомендація

Теорія

Номер Назва Опис
1. Взаємне розміщення прямих в просторі.Кут між двома прямими Теоретичний матеріал.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Взаємне розміщення ребер куба 1 вид - рецептивний легке 1Б. Визначення взаємного розташування прямих в просторі, використовуючи куб та ребра куба.
2. Взаємне розміщення прямих та площин у піраміді 1 вид - рецептивний середнє 5Б. Визначення взаємного розташування прямих та площин в просторі, використовуючи властивості правильної чотирикутної піраміди.
3. Побудова малюнку із заданим розміщенням прямих 1 вид - рецептивний легке 1Б. Перетворення текстової інформації у графічну і визначення взаємного розміщення прямих в просторі.
4. Взаємне розміщення прямих 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Визначення взаємного розміщення прямих в просторі.
5. Квадрат і пряма поза площиною квадрата 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Знаходження кута між прямими, що перетинаються та мимобіжними прямими, використовуючи властивості квадрата.
6. Взаємне розміщення прямих в шестикутній призмі 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. Визначення взаємного розміщення прямих в просторі, використовуючи властивості правильної шестикутної призми.
7. Кут між діагоналями граней куба 3 вид - аналіз важке 1Б. Знаходження кута між прямими, що перетинаються і мимобіжними прямими в кубі.
8. Кут між прямими в кубі 3 вид - аналіз важке 1Б. Знаходження і обчислення кута між прямими, використовуючи властивості куба.
9. Кут між прямими в трикутній призмі 3 вид - аналіз важке 2Б. Знаходження і обчислення кута між прямими в просторі, використовуючи властивості правильної трикутної призми.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Взаємне розміщення прямих в просторі, кут між прямими» 00:15:00 середнє 3Б. Тренування на визначення взаємного розміщення прямих в просторі, знаходження кута між прямимикут між прямими.

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Взаємне розміщення прямих в просторі. Кут між прямими» 00:20:00 середнє 8Б. Перевіряє вміння визначати взаємне розміщення прямих в просторі, визначати і обчислювати кут між прямими в просторі і перетворювати текстову інформацію у графічну.
2. Перевірна робота з теми «Взаємне розміщення прямих у просторі. Кут між прямими» 00:25:00 середнє 15Б. Перевіряє знання всіх випадків розміщення прямих в просторі – визначення, назву, властивості. Вміння визначити взаємне розміщення прямих у просторі, визначити та обчислити кут між прямими в просторі.