Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Не з дієсловами Теоретичний матеріал з теми «Не з дієсловами».

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Вибери правильну відповідь 1 вид - рецептивний середнє 1Б. Завдання передбачає вибір правильного варіанта написання Не з дієсловами разом.
2. Усі окремо 1 вид - рецептивний середнє 1Б. Завдання передбачає вибір правильного варіанта написання Не з дієсловами окремо.
3. Вправа на відповідність 1 вид - рецептивний середнє 2Б. Закріплення знань про написання НЕ з дієсловами.
4. Орфографічна задача 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Завдання передбачає вибір написання дієслів з НЕ разом чи окремо в залежності від лексичного значення.
5. Визначення правильного варіанта написання 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Удосконалення навичок визначати правильний варіант написання НЕ з дієсловами.
6. Дієслова з НЕДО- 3 вид - аналіз середнє 2Б. Вправа на розрізнення написання дієслів з префіксом НЕДО- та дієслів з префіксом ДО-, перед якими стоїть заперечна частка НЕ.
7. НЕМАЄ чи НЕ МАЄ 3 вид - аналіз середнє 1Б. Завдання на розрізнення написання.
8. Розподіли на колонки відповідно до написання 3 вид - аналіз середнє 6Б. Закріплення умінь знаходити дієслова у реченні та пояснювати їх написання з НЕ.

Додаткові завдання (приховані від учнів)

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Немає чи не має Інший середнє 2Б. Перевірка умінь розрізняти слова немає/не має та їх написання разом чи окремо.
2. Разом чи окремо Інший середнє 1Б. Вправа на удосконалення навичок написання дієслів з НЕ разом або окремо.
3. Розподіли за колонками Інший середнє 3Б. Удосконалення умінь та навичок розрізняти написання разом дієслів з префіксом НЕДО- та дієслів з префіксом ДО-, перед якими стоїть частка НЕ.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Не з дієсловами» 00:10:00 середнє 6Б. Вправи на закріплення теоретичний знань та практичних навичок щодо написання НЕ з дієсловами.

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Не з дієсловами» 00:15:00 середнє 8Б. Вправи на закріплення умінь та навичок з теми «Не з дієсловами».
2. Перевірочна робота з теми «Не з дієсловами» 00:20:00 середнє 11Б. Завдання на перевірку сформованості знань, умінь та навичок учнів з теми «Не з дієсловами».