Травна система хрящових риб є добре диференційована на відділи. Органом захоплення і утримання здобичі є щелепи, рот (з зубами) — глоткастравохідшлуноккишечник (тонка, товста та пряма кишки) — клоака. У кишечник відкриваються протоки печінки і підшлункової залози — їх соки допомагають травленню їжі у кишечнику. Більшість акул є хижаками.

Органи дихання хрящових риб є зябраДихальна система міститься в області глотки. У глотці є зяброві щілини,  розділені міжзябровими перегородками, на яких є зяброві дуги.
 
Кровоносна система хрящових риб є замкнутою. Серце — двокамерне, складається з одного передсердя і одного шлуночка. Через серце проходить венозна кров (містить вуглекислий газ). Кров насичується киснем і стає артеріальною у зябрах.
 
Видільна система хрящових риб —  пара нирок, які через сечоводи виводять непотрібні організму тварини речовини.
 
Нервова система складається з головного і спинного мозку (центральна нервова система) та нерви (периферична нервова система). 
 
З органів чуттів найкраще розвиненими є орган нюху (складається з нюхових мішків, які відкриваються назовні ніздрями), очі, орган слуху (внутрішнє вухо), бічна лінія.