опубліковано:

До дня народження Лесі Українки

Леся Українка — одна із найвизначніших постатей в історії української культури й літератури. Знайома кожному змалку, проте її біографія містить багато цікавих фактів, які проливають світло на унікальність особистості Лесі Українки та її творчої спадщини.
Дивитись далі...

опубліковано:

Як вчити та розповідати вірші, якщо дитина погано запам'ятовує

Учені рекомендують регулярно вивчати вірші дорослим та дітям, навіть якщо це не викликано якоюсь необхідністю. Заучування напам'ять та подальше читання римованих рядків стимулює роботу головного мозку.
Дивитись далі...

опубліковано:

Поради як учителю співпрацювати з батьками

Ефективна співпраця між навчальним закладом та батьками учня може бути цінною для всіх залучених сторін. Активне та продумане спілкування сприяє зміцненню стосунків між школою та батьками, а також вміє будувати міцну систему підтримки, яка потрібна дитині в процесі навчання.
Дивитись далі...

опубліковано:

Результати розіграшу

Шановні друзі!
Учасники вебінару, що відбувся 10 лютого 2022 року, мали можливість взяти участь у розіграші підписки Мій+ на 3 місяці.
Дивитись далі...
 

опубліковано:

Міжнародний День спонтанного прояву доброти

17 лютого у світі відзначають міжнародне свято — День прояву доброти. Основна мета свята — це залучення людей до благодійності, добрих вчинків та толерантності. Дане свято було засновано з ініціативи відомих світових благодійних організацій.
Дивитись далі...

опубліковано:

День Святого Валентина

Шановні друзі! У День Святого Валентина від щирого серця бажаємо вам світлих, безхмарних днів та благополуччя. Нехай на душі завжди панує радість, нехай у ваших серцях оселиться справжнє кохання та величезне щастя.
Дивитись далі...

опубліковано:

«Підвищення мотивації до навчання за допомогою цифрових інструментів»

10 лютого о 18:00 запрошуємо педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти на вебінар «Підвищення мотивації до навчання за допомогою цифрових інструментів».
Дивитись далі...

опубліковано:

Поради що робити, щоб ваша дитина перестала списувати?

Вчителі часто скаржаться на те, що списує дитина? Чи помічали, що син чи дочка воліє підглянути інформацію чи скористатися збіркою з готовими домашніми завданнями? Учень не прагне виконувати завдання самостійно? Такою ситуацією треба зайнятися всерйоз. У цій статті ми дамо вам кілька порад, щоб запобігти списуванню.
Дивитись далі...