опубліковано:

До дня народження В.З. Нестайка

Хто з нас не читав, чи хоча б не чув про твори Всеволода Зиновійовича Нестайка? Мабуть таких немає… У цьому році виповнюється 92 роки від дня народження письменника. У цій статті ми хочемо познайомити вас з біографією письменника та його творчими досягненнями.
Дивитись далі...

 

опубліковано:

До дня народження П.П. Чубинського

У цьому році виповнюється 183 роки від дня народження Павла Платоновича Чубинського — поета, автора слів Гімну України, видатного українського етнолога, фольклориста, громадського діяча.
Дивитись далі...

опубліковано:

Міжнародний День дитячих винаходів

Традиційно 17 січня у світі відзначається День дитячих винаходів або День дітей-винахідників (Kid Inventor's Day). Свято спрямоване на те, щоб підтримати в юних громадян інтерес до вивчення навколишнього світу, пробудити бажання виявляти творчий підхід до вирішення проблем.
Дивитись далі...

опубліковано:

Як допомогти дитині полюбити англійську?

Вільне володіння англійською в сучасному світі — необхідність, а не розкіш. Це знають усі батьки. Але багато хто губиться: як зробити так, щоби дитина полюбила мову і стала регулярно її використовувати, а не зненавиділа нудне зубріння?
Дивитись далі...

опубліковано:

Міжнародний день “ДЯКУЮ”

Усі ми чудово усвідомлюємо значення хороших манер, їхню необхідність у повсякденному житті, але більшу частину слів вдячності ми висловлюємо, не замислюючись про їх сенс.
Дивитись далі...