Методична рекомендація:

Теорія

Номер Назва Опис
1. Електроліти і неелектроліти. Електролітична дисоціація Представлено теоретичні відомості про електролітичну дисоціацію.
2. Дисоціація речовин з йонним та ковалентним полярним зв'язком Мати уявлення про дисоціацію речовин з йонним і ковалентним полярним зв'язком.
3. Теорія електролітичної дисоціації Представлено теоретичні відомості про теорію електролітичної дистоціації.
4. Йони Знати поняття «йони». Розрізняти прості і складні йони, катіони і аніони.
5. Назви йонів Представлено теоретичні відомості про те, яким чином називати йони.

Завдання

Номер Назва Вид Складність Бали Опис
1. Електроліти 1 вид - рецептивний легке 1Б. Із запропонованого переліку речовин потрібно обрати ті, які відносяться до електролітів.
2. Неелектроліти 1 вид - рецептивний легке 1Б. Знати визначення неелектролітів, речовини-неелектроліти.
3. Електролітична дисоціація 2 вид - інтерпретація середнє 2Б. Розуміти суть електролітичноїдисоціації і причину електричної провідності розчинів електролітів.
4. Формули електролітів 2 вид - інтерпретація легке 1Б. Із запропонованих формул хімічних речовин необхідно обрати формули електролітів.
5. Формули неелектролітів 2 вид - інтерпретація легке 1Б. Із запропонованих формул хімічних речовин необхідно обрати формули неелектролітів.
6. Хімічні зв'язки, характерні для електролітів 2 вид - інтерпретація легке 1Б. Із запропонованих варіантів необхідно обрати хімічні зв'язки, які є характерними для електролітів.
7. Хімічні зв'язки, характерні для неелектролітів 2 вид - інтерпретація легке 1Б. Із запропонованих варіантів необхідно обрати хімічні зв'язки, які є характерними для неелектролітів.
8. Класифікація речовин 2 вид - інтерпретація легке 3Б. Необхідно класифікувати формули речовин на електроліти і неелектроліти.
9. Йони, які будуть рухатися до катода 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Із запропонованого переліку йонів необхідно обрати ті, які будуть рухатися до катода.
10. Йони, які будуть рухатися до анода 2 вид - інтерпретація середнє 1Б. Із запропонованого переліку йонів необхідно обрати ті, які будуть рухатися до анода.
11. Рух йонів до електродів 2 вид - інтерпретація середнє 3Б. Необхідно обрати до якого з електродів буде рухатися указаний йон.

Тести

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Тренування з теми «Електролітична дисоціація. Електроліти і неелектроліти» 00:15:00 середнє 11Б. Призначений для самоперевірки учнями засвоєння ними основних понять теми «Електролітична дисоціація. Електроліти і неелектроліти». Учні повинні мати уявлення про речовини електроліти і неелектроліти, електролітичну дисоціацію.

Перевірочні тести (приховані від учнів)

Номер Назва Рекомендований час: Складність Бали Опис
1. Домашня робота з теми «Електролітична дисоціація. Електроліти і неелектроліти» 00:15:00 середнє 9Б. Призначений для самоперевірки учнями засвоєння ними основних понять теми «Електролітична дисоціація. Електроліти і неелектроліти». Учні повинні знати приклади речовин сильних і слабких електролітів і неелектролітів, розуміти суть електролітичної дисоціації.
2. Перевірна робота з теми «Електролітична дисоціація. Електроліти і неелектроліти» 00:15:00 середнє 9Б. Призначений для перевірки знань учнів і основних понять теми «Електролітична дисоціація. Електроліти і неелектроліти». Учні повинні знати поняття: електроліти і неелектроліти, електролітична дисоціація.